Produkty / Ultrazvukové přístoje / Radiologie

Produktová řada LOGIQ

Ultrazvukové přístroje LOGIQ™ poskytují výjimečnou kvalitu zobrazení. Produktová řada LOGIQ je vhodná pro mnoho klinických aplikací - všeobecnou radiologii a pediatrii, urologii, ortopedii, vaskulární a intervenční aplikace, vyšetření prsou i pro Point Of Care vyšetření.

LOGIQ E10 Series

LOGIQ E10 Series

Ultimátní sonografický přístroj pro RDG aplikace s unikátní cSound™ Imaging Architecture. Nabízí naprosto výjimečnou kvalitu zobrazení a až 10ti násobný procesní výkon díky spojení pokročilého grafickému procesoru, využívaného v herní elektronice či autonomních vozidlech a patentované platformy cSound ™. Požadujete maximální efektivitu, rychlost a přesnost vyšetření? LOGIQ E10 je jednoduše ještě o krok napřed.

LOGIQ S7 XDclear

LOGIQ S7 XDclear

Elegantní a lehký diagnostický ultrazvukový systém nejvyšší třídy, který se lehce umístí i do těsných prostor. Umožní snadné a vysoce kvalitní zobrazení pacientů všech kategorií. Efektivní nástroje na správu snímků pomáhají zajistit přístup k důležitým informacím a integraci s předchozími snímky z CT či MR.

LOGIQ P9

LOGIQ P9

Univerzální ultrazvukový systém pro rychlou diagnózu i kompletní vyšetření . Můžete se spolehnout na výjimečnou kvalitu obrazu ve všech zobrazovacích módech, široké spektrum funkcí či jednoduché ovládání s velkým dotykovým displejem.

Logiq Fortis

Logiq Fortis

LOGIQ Fortis od GE Healthcare je zcela nový ultrazvukový přístroj plně reflektujíci jak pokrok, tak zvýšené nároky dnešní doby. Maximalizovaný výkon pro ještě širší spektrum klinického využití je nyní zasazen do vysoce mobilní konzole. Ultrazvukový systém využívá novou generaci ověřené architektury cSound s ještě pokročilejší redukcí obrazových artefaktů.