O společnosti EXRAY s.r.o.

Společnost založili v květnu 2013 bratři Jan a Petr Hamadejovi, kteří v oblasti medicínské diagnostické RTG techniky pracují více než 25 let. Proto se firma již od svého vzniku specializuje na prodej a servis zejména rentgenových skiagrafických digitálních systémů.

V současnosti patří společnost mezi přední dodavatele skiagrafických přístrojů s přímou digitalizací rtg. obrazu nejen pro krajské a fakultní nemocnice, ale také i pro menší nemocnice a polikliniky. Hlavní portfolio firmy tvoří přístroje od předních světových výrobců jako Samsung Electronics, GE Healthcare, Ziehm Imaging … Kromě RTG systémů mají významný podíl na prodejní a servisní činnosti i ultrazvukové diagnostické přístroje. Ke všem prodávaným přístrojům firma zajišťuje komplexní servis. Od projektové činnosti až po záruční a pozáruční servis.

Budoucnost společnost spatřuje ve větším a hlubším zaměření na oblast digitalizace, umělé inteligence a 3D tisku. A také v rozšiřování prodeje továrně refabrikovaných a použitých rentgenových a ultrazvukových přístrojů.