Produkty / Ultrazvukové přístoje / Primární péče

Produktová řada Versana

Přístroje Versana jsou všestranné a flexibilní - navržené tak, aby zefektivnily a zlepšily každodenní vyšetření a zvýšily jeho klinický dopad. Přístroje disponují širokou nabídkou sond pro většinu běžných specializovaných a celotělových vyšetření.

Versana Essential

Versana Essential

Patří mezi cenově velmi příznivé ultrazvuky, které zároveň nabízí profesionální a komplexní nástroje pro univerzální využití. Hlavními výhodami jsou jednoduchá a intuitivní obsluha nebo dynamická optimalizace obrazu.

Versana Premier

Versana Premier

Výkonné, všestranné a nesmírně produktivní. Versana Premier V2 Platinum a Black jsou vylepšené verze novinky GE Healthcare pro rok 2021. Systémy jsou navržené na vysokou pracovní zátěž v každodenním provozu. Nabízí řadu automatických funkcí pro jednoduché, rychlé, a hlavně spolehlivé vyšetření.

Versana Balance

Versana Balance

Kompetentní, efektivní, praktický. Takový je ultrazvukový systém Versana Balance, který se osvědčí v ordinacích primární péče i specialistů. Podporuje využití široké nabídky sond, je možné jej vybavit řadou pokročilých rozšíření a nabízí velké množství automatických funkcí a výpočtů, takže je skvěle připraven pro rychlé, spolehlivé a přesné vyšetření v časově náročném provozu. Je určen pro lékaře, kteří chtějí své zkušenosti s ultrazvukovou diagnostikou posunout o stupeň výše a zároveň hledají cenově příznivý systém.